Firma Roco Clean oferuje usługi czyszczenia parą w Warszawie i okolicach. Potrafimy skutecznie zapanować nad brudnymi powierzchniami w domach, biurach i innych obiektach oraz wszelkiego rodzaju pojazdach. Znajdziesz nas w Warszawie przy ul. Hanki Ordonówny 19 c/72. Skorzystaj z naszych usług także poza Warszawą. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Pranie i czyszczenie parowe – świeżo, czysto i bez smug

Dzięki stosowanym przez nas urządzeniom parowym gwarantujemy doskonałe efekty prania i czyszczenia:

  • czyste i zdezynfekowane powierzchnie,
  • pozbycie się nieprzyjemnych zapachów (np. dymu papierosowego, zwierząt, środków chemicznych),
  • brak smug na szklanych powierzchniach takich jak lustra, przegrody szklane, kabiny prysznicowe, posadzki,
  • czyszczenie przyjazne alergikom (nie ma pozostałości chemicznych po czyszczeniu, kurz oraz inne pyły nie wzbijają się w powietrze, a z czyszczonych elementów skutecznie usuwane są nie tylko zabrudzenia, ale także alergeny).

Czym jest czyszczenie parowe?

Czyszczenie parowe to metoda czyszczenia, dzięki której jesteśmy w stanie pokonać nawet najtrudniejsze zabrudzenia, dokonać skutecznej dezynfekcji, pozbyć się bakterii, zarodników, grzybów i roztoczy, zneutralizować nieprzyjemne zapachy oraz skutecznie odświeżyć różnego rodzaju powierzchnie. Tę właśnie metodę stosuje firma Roco Clean. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami parowymi, a nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu są w stanie zaoferować wykonanie usługi na wysokim poziomie. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi na terenie Warszawy i okolic (Legionowo, Nieporęt, Jabłonna).
Nie zwlekaj sprawdź naszą ofertę prania parowego.

Kompetencje
Skuteczność
Kompetencje
Ekologia
Dezynfekcja
Dezynfekcja
Zdrowie
Zdrowie